İngilizce Redaksiyon Desteği

 

AJE - Bezmialem Vakif University- 1140 x 371.png

American Journal Expert

​​Kullanım Kılavuzu​

AJE


BVU mensuplarının uluslararası bilimsel yayınlarının İngilizce redaksiyonui için AJE firması ile %20 kurumsal indirim anlaşması

Sayın Bezmialem Vakıf Üniversitesi Öğretim​ Üyeleri,  Öğretim Görevlileri ve tüm Akademik Personelimiz,

Üniversitemizin kuruluşundan beri,  araştırma ve bu araştırma sonuçlarının insanlığın faydası için bilimsel arenaya sunulması konusunda, Üniversitemizde yüksek bir hassasiyet gösterilmektedir.

Araştırma makalelerimizi evrensel bilim dili olan İngilizceyi kullanarak yazarken, kullandığımız dilin ve ifadelerimizin nitelikli ve kaliteli bir yayın kabulü alabilmesi konusu karşılaştığımız önemli zorluklardan birisidir.

Bugüne dek Üniversitemizde bu konuda yapılmakta olan desteği en üst düzeye çıkarmak, siz değerli öğretim üyelerimiz ve tüm akademisyenlerimiz için İngilizce Editleme konusunda en üst düzeydeki firma olan "American Journal Experts" ile kurumsal bir anlaşma yapılmıştır. Bu firmadan Bezmialem Vakıf Üniversitesi mensupları için %20 indirim sağlanmıştır. Ekteki dosyada konuyla ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Kurumsal indirim verilen internet sayfasına 

http://www.aje.com/c/BVU20  adresinden ulaşabilirsiniz.

Redaksiyon işleminin ödemesi yayın sahipleri tarafından karşılanacaktır.  

Ayrıca, SCI veya SCI-Exp dergilerde basılan yayınlarınız için bu veya herhangi bir kuruluştan İngilizce 'editing' konusunda yardım aldığınızı belgelemeniz durumunda Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Akademik Yayın Teşvik komisyonu onayı ile  o makale için sadece sorumlu yazara 50 US$ karşılığı Türk lirası ödeme yapacaktır.

Bu imkandan yoğun bir şekilde faydalanmanız ümidi ile,

Saygılarımla

Prof. Dr. Rümeyza KAZANCIOĞLU