Kütüphaneciye Danışın

 

Çalışmalarımızla ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilir, Kütüphanemizdeki uygulamalar hakkında bizlerden bilgi alabilir, Kütüphanemizde yer alan bilgi erişim araçlarının kullanımına ilişkin sorularınızı iletebilir, derme geliştirme, kaynakların daha etkili kullanımı ile ilgili önerilerinizi paylaşabilir, danışma sorularınıza hızlı ve doğru cevaplar alabilirsiniz.

Kütüphaneciye sor hizmeti kapsamında bizlere gönderdiğiniz mesajların elimize ulaştığına dair bilgi size iletilecektir. Mesajla ilgili detaylı bilgiye ihtiyaç duyulduğunda mesaj göndericisi ile tekrar iletişime geçilecek ve mesajlarınız en kısa zamanda cevaplanacaktır. Mesajlarda yer alan soruların yanıtlarını verebilmek için geniş bir zaman dilimi gerekiyorsa, sorunun yanıtına ilişkin yönlendirme hizmeti verilecektir.

Kütüphanemizin daha etkili ve hızlı hizmet sunmak amacıyla soru, sorun, öneri ve istekleriniz için kutuphane@bezmialem.edu.tr adresine mail atabilir veya 0212-523 22 88 Dahili (Vatan Yerleşkesi:3057 - Eyüp Yerleşkesi: ​4566​ - Sultangazi İlhan Varank Yerleşkesi:​ 4878​) nolu telefonu arayabilirsiniz.​​