Oturum Aç

 Uluslararası Yaz Dil Okulları

GLOBAL LEARNING VILLAGE SUMMER SCHOOL

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yer alan Global Learning Village Dil Okulu 2011 yılından beri gerek modern akılllı sınıflar eşliğinde verilen dersler, gerek yabancı eğitmenler, gerekse Avrupa Birliği Ölçüt Programı'nı (CEFR) takip eden müfredatlar ile Global Learning Village her seviye ve her yaş için kurslar sunmaktadır. Tüm programlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olup, yurt dışındaki dil okulları ile olan işbirliği sayesinde de sertifikaları uluslararası standradlarda tanınmaktadır.

Bu bağlamda Global Learning Village Dil Okulu, 1. Uluslararası Yaz Okulu'nu sunmaktan gurur duyar. Sunulan Grup ve Aile paketleri ile herkes programımıza katılabilir. Okullar, gruplar halinde katıldığı takdirde, grup lideri kurs ücretinden muaf tutulacaktır. Yaz Okulu, 21 farklı ülkenin katılımcıları ile çok uluslu ve çok kültürlüğü olacağından, gerçek bir Uluslararası Yaz Okulu olacaktır. Kursun yapılacağı ve konaklanacak yerin resimleri ve yaz okulu ile ilgili daha fazla bilgi için; http://www.globallearningvillage.com' u ziyaret edebilirsiniz.

15 Haziran- 31 Ağustos tarihleri arasında istediğiniz dönemde 2-4 hafta arasında değişen programlara katılım sağlayabilirsiniz!

2 Haftalık Program her şey dahil 650 Euro

3 Haftalık Program her şey dahil 950 Euro

4 Haftalık Program her şey dahil: 1200 Euro

Not: 10 kişilik katılım sağlanması halinde grup liderinin tüm giderleri ücretsiz olacaktır!

AUBURN UNIVERSITY

AUBURN UNIVERSITY

Anlaşmalı kurumumuz olan Auburn University Montgomery Amerika, bu yıl da öğrencilerimize ayrıcalıklı fiyatlarla yaz okulunun kapılarını açmış bulunuyor. 2 Haziran- 24 Temmuz arasında gerçekleştirilecek yaz okuluna başvurular uluslarası ilişkiler ofisinde bulunan başvuru formları ile 4 ile 8 hafta arasında değişen programa katılıp hafta içi yoğunlaştırılmış ingilizce derslerinin yanı sıra hafta sonları gerçekleştirilecek gezilerle Amerika' yı keşfetme fırsatı sizleri bekliyor. Program ücreti her şey dahil 4 hafta için 1750 dolar, 8 haftalık program ise 3500 dolardır. Ücrete uçak bileti dahil değildir.

UNIVERSITY OF WASHINGTON

uluslaraarasi1.gif Anlaşmalı üniversitemiz olan University of Washington Amerika, bu yıl da Bezmialem Vakıf Üniversitesi öğrencilerine Yaz Döneminde İngilizce kursları ile sizleri bekliyor. Üniversitenin açtığı farklı programlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Uluslararası İlişkiler Ofisine uğrayabilirsiniz.

McGILL UNIVERSITY

uluslaraarasi1.jpg

Kanada'da yer alan Üniversite, 23 Haziran- 1 Ağustos tarihleri arasında uluslararası öğrenciler için Yaz Dil Programı açmış bulunuyor. 6 haftalık program ücreti 2200 Kanada Doları. Ayrıntılı bilgi için Uluslararası İlişkiler Ofisine uğrayabilirsiniz.

ILSC DİL OKULU

   uluslaraarasi4.jpg

Languages Canada tarafından akredite edilmiş bir eğitim kurumu olan Kanada'da yer alan dil okulu Medical English Programı ile Tıp Fakültesi öğrencileri, eğitmenleri ve sektör çalışanları için tasarlanmıştır. Program her biri 4 haftalık üç farklı modül şeklinde yapılmaktadır. 4 haftalık modülü tamamlayanlara Certificate in Medical English, 12 haftalık programı tamamlayanlara ise Medical English Diploma veriliyor. Programa kabul edilmek için en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor. 2014 yılı yaz dönemi başlangıç tarihleri 16 Haziran, 14 Temmuz ve 11 Ağustos' tur. Konaklama aile yanında tek kişilik odada kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olarak sunuluyor. Dileyen öğrenciler sadece kahvaltı yapabiliyor veya ekstra ücret ödeyerek özel banyolu odalarda kalabiliyor. Uçak Bileti, Sağlık Sigortası ve Öğle Yemeği hariç total fiyat 4 hafta için 2650 Kanada Doları iken 8 hafta 4650 ve 12 haftalık program 6400 Kanada Doları.

 

uluslaraarasi3.jpg 

uluslaraarasi6.jpg uluslaraarasi10.jpg 

        uluslaraarasi11.jpg uluslaraarasi9.jpg 

uluslararasi-yaz-dil-okullari-poster.jpg 


​