III. Uluslararası Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrenci Kongresine katıldık
11.05.2018
III. Uluslararası Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrenci Kongresinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi SHMYO Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü olarak yerimizi aldık. Bölümümüzün değerli öğrencilerini yaptıkları 4 adet poster sunumu dolayısıyla tebrik ederiz.
III. Uluslararası Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrenci Kongresine katıldık