Üniversitemiz tarihi binamızda Galata Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine tanıtımı yapıldı.
Üniversitemizin Vatan Yerleşkesindeki tarihi binasında Galata Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik tanıtım gerçekleştirildi. Tıbbi Hizmetler ve Teknikerler Bölümü Patoloji Laboratuvarları Tek. Programından Öğr. Gör. Burcu Gül, SHMYO Sekreterimiz Hatice Kabul, Patoloji öğrencilerimiz Furkan Miraç Tercanlı ve Kübra Pelvan'ın eşliğinde Galata Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Vatan yerleşkesindeki tarihi binada ağırlandı. Üniversitemizden görevliler gerçekleştirdikleri sunumların yanı sıra fakültelerimiz ve bölümlerimiz hakkında bilgi verdiler.