06 Aralık 2016 Salı günü 13:30'da Eyüp Sultan yerleşkesinde gerçekleştirilen Fizyoterapi'de Bir Konu Bir Konuk toplantısında Bezmialem Vakıf Üniversitesi SBF Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Görevlisi Uzm.Fzt. Gülhan GÖKMEN YILMAZ "Fizyoterapi'de Tai-chi ve Qigong Egzersizlerinin Yeri" konulu bir konuşma yaptı. Konuşmasında, uzak doğu felsefesinden ve hastalıklarla ilişkilerinden söz etti. Ayrıca, klinikte hastalarla yaşadığı deneyimler ve Tai-chi egzersizlerinin etkinliği dikkatleri çekti. Katılımcıların soruları, Teşekkür belgesinin takdimi ve ikramlarla toplantı son buldu.