Öğr. Gör. Talar Cilacı, Engellilik Araştırmaları Konferansı'nda Ergoterapi Bölümü öğrencileri ve öğretim elemanlarının yürüttüğü araştırmayı sözel bildiri olarak sundu.
15-16/11/2018 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilen Dünden Bugüne Engellilik-Engellilik Araştırmaları Konferansı'na Ergoterapi Bölümü öğretim elemanları ve öğrencilerinin birlikte hazırladığı "Engelli çocuklarda sanatsal gelişim evrelerinin incelenmesi" başlıklı bildiri sözel olarak sunulmuştur. Çalışma ilgiyle karşılanmış ve takdir edilmiştir.