Sağlık Bilimleri Fakültesi'ni Viyana University of Applied Sciences'dan ziyarete gelen Sabine Schweiger Ergoterapi Bölümü Erasmus Programı Koordinatörü Arş. Gör. Şüheda Gözaydınoğlu eşliğinde uygulama ünitelerini gezdi. Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ümit Uğurlu ve diğer öğretim elemanlarıyla tanıştı. Donanımlı üniteler ile ilgili beğenisini dile getiren konuğumuz, Üniversitemiz Ergoterapi Bölümü ile ikili anlaşmaların imzalanabilmesi için ülkesine döndüğünde tekrar temasa geçeceğini belirtti.
![ergoterapi-12-12-2018-2.jpg](/saglik-bilimleri-fakultesi/PublishingImages/Lists/Haber%20Duyurular/AllItems/ergoterapi-12-12-2018-2.jpg) |