Uzman Hemşire Elif Bülbül’ün sorumluluğunda 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Güz Dönemi İç Hastalıkları Hemşireliği dersi klinik uygulaması Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı‘nda yürütülmüştür. Bu staj süresince aşağıda isimleri belirtilen öğrencilerimiz başarılı klinik uygulamaları nedeniyle Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Teoman Aydın’dan teşekkür belgelerini almışlardır. Öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Prof.Dr. Türkinaz AŞTI
Hemşirelik Bölüm Başkanı
Başarılı Öğrencilerimiz: Şura Nur Elmacı, Büşra İpek, Emel Bulut, Fatma Temiz, Gülsüm Üner, Sidar Gündoğan