Doçent Olmaya Hak Kazanan Öğretim Üyemize Tebrik 31.01.2016 Fakültemiz Sağlık Yönetimi Öğretim üyelerinden Dr. Aclan Özder Doçentlik Sözlü Sınavına katılmış ve Doçent olmaya hak kazanmıştır.Hocamızı tebrik eder, başarılar dileriz.Prof. Dr. Ahmet BELCE Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Doçent Olmaya Hak Kazanan Öğretim Üyemize Tebrik SON HABERLER Üniversitemizde, Hemşirelik Eğitiminde Mezuniyet Sınavının Rolü Ele Alındı 11.07.2024 Hemşirelik 4. Sınıf Öğrencilerine Yönelik İŞKUR Eğitimi 11.07.2024 Hemşirelikte Bilim ve Kariyer Günleri: Hemşirelikte Refleksoloji 11.07.2024 Tüm Haberler