Türkiye’nin ilk sağlık üniversitesi olan Bezmiâlem Vakıf Üniversitesinin Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 16 Haziran 2015 tarihinde ilk öğrencilerini mezun etmenin heyecanını yaşadı. Törende açılış konuşmalarının ardından dönem birincisi Yıldız Çelik konuşmasını yaparak, kütüğe isim çaktı. Ailelerin coşkulu alkışları ile Hocalarımız öğrencilere mezuniyet belgeleri ve hediyelerini takdim ettiler. Öğrencilerimiz hocalarıyla birlikte Fizyoterapist andını okuyarak mesleklerine ilk adımlarını attılar. Yeni mezun meslektaşlarımıza tüm yaşamları boyunca mutluluk ve başarılar diliyoruz.