Her Hafta bir araya geldiğimiz ‘Fizyoterapi’ de Bir Konu Bir Konuk’ programımızda bu haftaki konuğumuz İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Elif Elçin DERELİ, konumuz Parkinson’da Fizyoterapi Rehabilitasyon idi. Akademisyenlerimiz, öğrencilerimizden 120’e yakın katılımcıyla gerçekleştirdiğimiz program Üniversitemiz A-3 Dersliği’ nde yapıldı.
Konu : Parkinson’da Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Konuşmacı : Yrd. Doç. Dr. Elif Elçin DERELİ-İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Üyesi