Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Hemşirelik Yüksek Lisans Programı açılmıştır. 31.01.2016 Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Hemşirelik Yüksek Lisans Programı açılmıştır.Başvuru Tarihleri: 05-16 Ocak 2015Detaylı bilgi için tıklayınız.Başvuru Koşulları için tıklayınızÜcret Bilgileri için tıklayınızBaşvuru için gerekli evraklar için tıklayınız Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Hemşirelik Yüksek Lisans Programı açılmıştır. SON HABERLER Üniversitemizde, Hemşirelik Eğitiminde Mezuniyet Sınavının Rolü Ele Alındı 11.07.2024 Hemşirelik 4. Sınıf Öğrencilerine Yönelik İŞKUR Eğitimi 11.07.2024 Hemşirelikte Bilim ve Kariyer Günleri: Hemşirelikte Refleksoloji 11.07.2024 Tüm Haberler