KUTLAMA
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin yapmış olduğu 2016-2017 Lisans Yerleştirme Sınavı sonucunda Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümümüz,
Vakıf ve Özel Üniversiteler arasında, MF-3 puan türüne göre;·
- Tavan Puan Sıralamasında 3. Taban
- Puan Sıralamasında 2.olmuştur.
Elde edilen bu başarıda; bizi tercih eden sevgili öğrencilerimize, değerli velilerimize, üniversite tanıtımında görev alan kurumsal iletişim elemanlarına, hemşirelik bölümü öğrencilerimize ve öğrencilerimizin yetiştirilmesinde emeğini ve enerjisini esirgemeyen hocalarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Prof. Dr. Türkinaz AŞTI
Hemşirelik Bölüm Başkanı