Hemşirelik Bölümü Akademisyenleri Ve Öğrencileri Kadın Sağlığı Kongresinde 11.04.2018 Uluslararası 1. Uluslararası 2. Ulusal Kadın Sağlığı Hemşireliği Kongresine Prof. Dr. Anayit COŞKUN, Öğr. Gör. Yeliz VARIŞOĞLU ve Öğr. Gör. Nareg DOĞAN danışmanlığında 7 öğrencimiz toplam 6 sözel, 2 poster bildiri ile katılım sağlanmıştır. Hemşirelik Bölümü Akademisyenleri Ve Öğrencileri Kadın Sağlığı Kongresinde SON HABERLER Üniversitemizde, Hemşirelik Eğitiminde Mezuniyet Sınavının Rolü Ele Alındı 11.07.2024 Hemşirelik 4. Sınıf Öğrencilerine Yönelik İŞKUR Eğitimi 11.07.2024 Hemşirelikte Bilim ve Kariyer Günleri: Hemşirelikte Refleksoloji 11.07.2024 Tüm Haberler