Marport Liman İşletmeleri’nden İş Sağlığı Hemşireliği Konusunda Bilgi Aldık
31.01.2016
Öğ. Gör. Duygu Sezgin tarafından verilen Halk Sağlığı Hemşireliği uygulamaları kapsamında Hemşirelik Bölümü Dördüncü sınıf öğrencileri gruplar halinde Marport Liman İşletmeleri’ne ve Shell Turcas Petrol AŞ’ ne ziyaretlerde bulunarak İş Sağlığı ve Güvenliği Birimini gözlemlemiş ve İş Sağlığı Hemşireliği konusunda bilgi ve deneyim kazanmışlardır.
Marport Liman İşletmeleri’nden İş Sağlığı Hemşireliği Konusunda Bilgi Aldık