2015-2016 Eğitim Öğretim Döneminde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni en yüksek puanla kazanan öğrencimiz Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Büşra KAKŞ olmuştur. Öğrencimiz, ÖSYM başkanı Prof.Dr. M. A. Yekta SARAÇ’ın gönderdiği tebrik mektubu ve Bezmialem Üniversitesi’nin hediyelerini Rektörümüz Prof.Dr. Rümeysa KAZANCIOĞLU,SBF Dekanı Prof.Dr.Ahmet BELCE ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Prof.Dr. H. Nilgün GÜRSES’in elinden almıştır. Eğitim ve meslek hayatında öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.![COTvksUcAEyNAk.jpg](/saglik-bilimleri-fakultesi/PublishingImages/Lists/Haber%20Duyurular/AllItems/COTvksUcAEyNAk.jpg)