Sanatsal kursların, spor aktivitelerinin, kulüp tanıtım faaliyetlerinin, müzik performanslarının, self touch çekiminin, müze kart standının ve açık hava sinema gösterisinin olacağı Öğrenci Oryantasyon Programına tüm öğrenci ve personelimiz davetlidir.
🗓️Tarih: 27 Eylül 2021, Pazartesi
🕖Saat: 08.30- 19.30
*Detaylı bilgi ve katılım için Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.