Duyurular
TÜBİTAK ARDEB 1001 Programına Son Başvuru Tarihi 24 Mart 2022 09.03.2022

Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) tarafından yürütülmekte olan 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programının 2022 yılı 1. dönem başvurularında çevrimiçi başvurunun ve e-imza sürecinin tamamlanması için son tarih 24 Mart 2022 olarak belirlenmiştir.

Program sayfası ve başvuru belgeleri için tıklayınız.

Bezmialem TTO olarak Bezmialem mensuplarına projelerinin hazırlık sürecinde profesyonel proje okuma ve revizyon desteği sağlamaktayız. Her türlü sorunuz ve proje desteği için Bezmialem TTO ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Başvuru formunun “4.3. Projeden Oluşması Öngörülen Etkilere İlişkin Bilgiler" bölümü mutlaka 11. Kalkınma Planı'na atıf yaparak hazırlanmalıdır.

Kalkınma Planı hedefleri dahilinde sunulmayan projelerin içerik yetersizliğinden dolayı reddedildiği bilgisini sunarız. (Formda yer alan tabloyu hazırlarken Destek Programları Uzmanımız ile iletişime geçmenizi öneririz)

 

11. Kalkınma Planı'na erişmek için https://www.sbb.gov.tr/wp-content/uploads/2019/07/OnbirinciKalkinmaPlani.pdf bağlantısını kullanabilirsiniz. ​