Genç Araştırmacılarımızın Burs Başarısı!
02.01.2024
Sağlık Bilimleri Enstitümüz Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı Öğrencilerimiz, Işınsu Mutlu ve Buse Sancaklı 2210/C Yurt İçi Öncelikli Alanlar Yüksek Lisans Burs Programı Kapsamında Desteklenmeye Hak Kazandı.
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Biyoteknoloji Doktora Programı Öğrencimiz, Tuğba Gençoğlu Katmerlikaya 22211-C Yurt İçi Öncelikli Alanlar Doktora Burs Programı Kapsamında Desteklenmeye Hak Kazandı.
Genç Araştırmacılarımızı ve Akademik Danışmanlarını Kutlar, Başarılarının Devamını Dileriz.