![haberfoto7.jpg](/PublishingImages/Lists/Haberler/AllItems/haberfoto7.jpg)
TÜBİTAK Projesi Başarısı
29.12.2023
Eczacılık Fakültesi akademisyenlerimiz Prof. Dr. Aydan Dağ ile Prof. Dr. Deniz Ceylan Tuncaboylu Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenimiz Dr. Öğr. Üyesi Emine Fulya Akkoyun'un yürütücülüğünü gerçekleştireceği araştırma projeleri TÜBİTAK 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında desteklenmeye hak kazandı.
Akademisyenlerimizi ve ekiplerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.