Menü HakkımızdaAfet Hazırlık KulübüBezmialem Gençlik ve Etik KulübüBezmialem Surgical Interest SocietyBezmialem Toplum Gönüllüleri KulübüBVU Bilimsel Araştırmalar Topluluğu KulübüBütüncül Sağlık KulübüDental Araştırma ve Dayanışma KulübüDoğa Sporları KulübüDüşünce KulübüEkodost KulübüEl İşi ve Sanatları KulübüErgoterapi KulübüExtreme Sporlar KulübüFarma Aktüel KulübüFizyoterapi ve Rehabilitasyon KulübüFotoğraf KulübüGastronomi KulübüGenç Kızılay KulübüGenç Yeryüzü Doktorları KulübüGenç Yeşilay Kulübüİlk Acil ve Yardım KulübüKadın Sağlığı KulübüKalite KulübüKanserle Yaşam ve Dayanışma KulübüKariyer ve Girişimcilik KulübüKısa Film ve Sinema KulübüKişisel Gelişim ve Psikoloji KulübüKültür, Sanat ve Edebiyat KulübüKuşağımızda Beslenme KulübüMüzik KulübüOdyoloji KulübüOrtopedik Protez ve Ortez KulübüSağlığın Renkleri Hemşirelik KulübüŞahsiyetten Medeniyete KulübüSinir Bilim KulübüSosyal Gelişim ve Sorumluluk KulübüSpor Birliği KulübüTıbDoSt KulübüTıp Öğrencileri Birliği KulübüTiyatro KulübüYaşlı Dostu Kulübü Dental Araştırma ve Dayanışma KulübüKulüp Başkanı: Eda Nur NezirKulüp Başkanı İletişim edanurnezir1060@gmail.comKulüp Danışman İsmi: Doç. Dr. M. Burak GüneşerKulüp Danışman İletişim: mbgunese@bezmialem.edu.trKulüp Amacı: Hedef: Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin sosyal ve akademik gelişimine katkıda bulunmak için çeşitli etkinlik, seminer ve kurs organize etmek, Diş hekimliği öğrencileri arasında dayanışma ve yardımlaşmayı arttırmak ve network geliştirmelerine aracı olmakSosyal Medya: @bvudad