Menü HakkımızdaAfet Hazırlık KulübüBezmialem Gençlik ve Etik KulübüBezmialem Surgical Interest SocietyBezmialem Toplum Gönüllüleri KulübüBVU Bilimsel Araştırmalar Topluluğu KulübüBütüncül Sağlık KulübüDental Araştırma ve Dayanışma KulübüDoğa Sporları KulübüDüşünce KulübüEkodost KulübüEl İşi ve Sanatları KulübüErgoterapi KulübüExtreme Sporlar KulübüFarma Aktüel KulübüFizyoterapi ve Rehabilitasyon KulübüFotoğraf KulübüGastronomi KulübüGenç Kızılay KulübüGenç Yeryüzü Doktorları KulübüGenç Yeşilay Kulübüİlk Acil ve Yardım KulübüKadın Sağlığı KulübüKalite KulübüKanserle Yaşam ve Dayanışma KulübüKariyer ve Girişimcilik KulübüKısa Film ve Sinema KulübüKişisel Gelişim ve Psikoloji KulübüKültür, Sanat ve Edebiyat KulübüKuşağımızda Beslenme KulübüMüzik KulübüOdyoloji KulübüOrtopedik Protez ve Ortez KulübüSağlığın Renkleri Hemşirelik KulübüŞahsiyetten Medeniyete KulübüSinir Bilim KulübüSosyal Gelişim ve Sorumluluk KulübüSpor Birliği KulübüTıbDoSt KulübüTıp Öğrencileri Birliği KulübüTiyatro KulübüYaşlı Dostu Kulübü TıbDoSt KulübüKulüp Başkanı: Zeynep CerrahoKulüp Başkanı İletişim: cerrahozeynep8@gmail.com Kulüp Danışman İsmi: Öğr. Gör. Kübra Zayim GEDİKKulüp Danışman İletişim: kzayim@bezmialem.edu.trKulüp Amacı: Öğrenciler, akademik ve idari personeller, sağlık çalışanları meslektaş ve hasta yakınları sağlık alanında ilgi duyulanlar gibi gruplar halkla ilişkiler ve iletişimi sağlamak mesleğimizin pratik bilgilerini kullanarak tanımak sevmek ve meslek bilincini oluşturmak.Sosyal Medya: @bvutibdost