![GENÇ KIZILAY KULÜBÜ.jpg](/sks/tr/PublishingImages/Sayfalar/ogrenci-kulupleri/genc-kizilay-kulubu/GEN%C3%87%20KIZILAY%20KUL%C3%9CB%C3%9C.jpg)
Genç Kızılay Kulübü
Kulüp Başkanı: Sudenur Kara
Kulüp Başkanı İletişim: sudennur00@gmail.com
Kulüp Danışman İsmi: Dr. Öğr. Üyesi Halil Şenol
Kulüp Danışman İletişim: Hsenol@bezmialem.edu.tr
Kulüp Amacı: Kızılay, hiçbir ayrım gözetmeksizin din, dil, ulus ayrımı yapmadan yardım eli uzatır. Kulübümüzün amacı ise bundan farklı olmamakla birlikte gönüllülerin okul dışı hayatlarında insan hayatına katkı sağlamak, kan ve kan bağışının önemini öğretmek, her türlü felakette yardımlaşma ve dayanışmanın önemini anlayıp yaymak, mücadele ve grup bilincini aşılamaktır.
Sosyal Medya: @genckizilaybezu