Menü HakkımızdaAfet Hazırlık KulübüBezmialem Gençlik ve Etik KulübüBezmialem Surgical Interest SocietyBezmialem Toplum Gönüllüleri KulübüBVU Bilimsel Araştırmalar Topluluğu KulübüBütüncül Sağlık KulübüDental Araştırma ve Dayanışma KulübüDoğa Sporları KulübüDüşünce KulübüEkodost KulübüEl İşi ve Sanatları KulübüErgoterapi KulübüExtreme Sporlar KulübüFarma Aktüel KulübüFizyoterapi ve Rehabilitasyon KulübüFotoğraf KulübüGastronomi KulübüGenç Kızılay KulübüGenç Yeryüzü Doktorları KulübüGenç Yeşilay Kulübüİlk Acil ve Yardım KulübüKadın Sağlığı KulübüKalite KulübüKanserle Yaşam ve Dayanışma KulübüKariyer ve Girişimcilik KulübüKısa Film ve Sinema KulübüKişisel Gelişim ve Psikoloji KulübüKültür, Sanat ve Edebiyat KulübüKuşağımızda Beslenme KulübüMüzik KulübüOdyoloji KulübüOrtopedik Protez ve Ortez KulübüSağlığın Renkleri Hemşirelik KulübüŞahsiyetten Medeniyete KulübüSinir Bilim KulübüSosyal Gelişim ve Sorumluluk KulübüSpor Birliği KulübüTıbDoSt KulübüTıp Öğrencileri Birliği KulübüTiyatro KulübüYaşlı Dostu Kulübü Kültür, Sanat ve Edebiyat Kulübü Kültür Sanat ve Edebiyat KulübüKulüp Başkanı: Berke AydemirKulüp Başkanı İletişim: berke2003aydemir@gmail.comKulüp Danışman İsmi: Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin AgarKulüp Danışman İletişim: magar@bezmialem.edu.trKulüp Amacı: Kitap tahlilleri yaparak edebi yönden, atölyeler yaparak sanatsal yönden ve müze vb. geziler yaparak kültürel yönden gelişime katkısı olan etkinlikler yapmak. Amacımız okulda öğrencilerin mesleki yönlerin yanında kültür, sanat ve edebiyat yönünden de geliştirebilecekleri etkinlikler sunmak.Sosyal Medya: @bvu_ksek