Menü HakkımızdaAfet Hazırlık KulübüBezmialem Gençlik ve Etik KulübüBezmialem Surgical Interest SocietyBezmialem Toplum Gönüllüleri KulübüBVU Bilimsel Araştırmalar Topluluğu KulübüBütüncül Sağlık KulübüDental Araştırma ve Dayanışma KulübüDoğa Sporları KulübüDüşünce KulübüEkodost KulübüEl İşi ve Sanatları KulübüErgoterapi KulübüExtreme Sporlar KulübüFarma Aktüel KulübüFizyoterapi ve Rehabilitasyon KulübüFotoğraf KulübüGastronomi KulübüGenç Kızılay KulübüGenç Yeryüzü Doktorları KulübüGenç Yeşilay Kulübüİlk Acil ve Yardım KulübüKadın Sağlığı KulübüKalite KulübüKanserle Yaşam ve Dayanışma KulübüKariyer ve Girişimcilik KulübüKısa Film ve Sinema KulübüKişisel Gelişim ve Psikoloji KulübüKültür, Sanat ve Edebiyat KulübüKuşağımızda Beslenme KulübüMüzik KulübüOdyoloji KulübüOrtopedik Protez ve Ortez KulübüSağlığın Renkleri Hemşirelik KulübüŞahsiyetten Medeniyete KulübüSinir Bilim KulübüSosyal Gelişim ve Sorumluluk KulübüSpor Birliği KulübüTıbDoSt KulübüTıp Öğrencileri Birliği KulübüTiyatro KulübüYaşlı Dostu Kulübü Spor Birliği KulübüKulüp Başkanı: Alperen AsiltürkKulüp Başkanı İletişim: Alperenasilturkk@gmail.comKulüp Danışman İsmi: Prof. Dr. Ali Akçahan GepdiremenKulüp Danışman İletişim: agepdiremen@bezmialem.edu.trKulüp Amacı: Spor Kulübü olarak, Bezmialem Vakıf Üniversitesi öğrencilerinin fiziksel ve zihinsel sağlıklarını geliştirmeyi, sporun disiplinini ve takım ruhunu benimsemelerini teşvik etmeyi hedefliyoruz. Çeşitli spor dallarında eğitim ve etkinlikler düzenleyerek, öğrencilerimizin spor yoluyla kendilerini ifade etmelerine ve yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanımayı amaçlıyoruz. Kulübümüz, sağlık bilimleri alanında eğitim gören öğrencilerimize, sporun sağlık üzerindeki olumlu etkilerini deneyimleme ve bu bilgileri toplumla paylaşma fırsatı sunarak, hem bireysel hem de toplumsal sağlığın geliştirilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.Sosyal Medya: @sporbirligibvu