Öğrencimize Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz. 21.12.2018 Fakültemiz 1. sınıf öğrencisi Baturay SERTER'in hepimizi derinden sarsan, üzüntüye boğan vefat haberini öğrenmiş bulunmaktayız. Öğrencimize Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.Başımız sağ olsunTıp Fakültesi Dekanlığı Öğrencimize Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz. SON HABERLER Anatomide Diseksiyon Aletleri ve Kullanım Becerisi 22.12.2023 Üniversitemizde Tıp Bayramı Etkinliği Gerçekleştirildi 17.03.2023 Tıp Fakültesi Beyaz Önlük Giydirme Törenimiz Gerçekleştirildi 05.12.2022 Tüm Haberler