Bezmialem Vakıf Üniversitesi Akademik Kurul Toplantısı, Dekanlık Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Sema Arıcı, Akademik Kurul Toplantısında yaptığı konuşmada, tıp eğitimi, akademik personel sayısı, 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışmaları ile akademisyen - öğrenci geri bildirimlerine yer verdi ve eğitim öğretim sorunları ve çözüm önerilerini aktardı.
2017-2018 eğitim öğretim yılının değerlendirildiği toplantı, akademisyenlerin de görüşlerini aktarması ile sona erdi.