style="text-align:justify;">Johns Hopkins Üniversitesi'ne; 6'ncı sınıf öğrencilerimizden 1 aylık İç Hastalıkları veya 1 aylık Seçmeli Stajları için, gönderilecek öğrencilerin seçimi Dekanlığımızca oluşturulan komisyon tarafından 11.11.2016 tarihinde mülakat ve yazılı sınav ile değerlendirilerek yapılmış ve hak kazanan öğrenciler aşağıda sunulmuştur.
BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLER:
- Korin Hayguhi KARABULUT
- İhsan OKUR
- Havva Sevde İŞLEK
- İrem DEMİR
<