İLETİŞİM ENGLISH Ara ARA
Duyurular
27.05.2024 Tarihinde Yayımlanan Öğretim Elemanı İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları 14.06.2024

Resmî Gazete ve Üniversitemiz Web Sayfasında 27.05.2024 Tarihinde Yayımlanan,

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Eczacılık Bölümü Eczane Hizmetleri Programı Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Elektronörofizyoloji Programı Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Ortopedik Protez ve Ortez Programı Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Anatomi Anabilim Dalı Arş. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Yabancı Diller Bölümü Öğr. Gör. İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.​