Menü HakkımızdaAfet Hazırlık KulübüBezmialem Gençlik ve Etik KulübüBezmialem Surgical Interest SocietyBezmialem Toplum Gönüllüleri KulübüBVU Bilimsel Araştırmalar Topluluğu KulübüBütüncül Sağlık KulübüDental Araştırma ve Dayanışma KulübüDoğa Sporları KulübüDüşünce KulübüEkodost KulübüEl İşi ve Sanatları KulübüErgoterapi KulübüExtreme Sporlar KulübüFarma Aktüel KulübüFizyoterapi ve Rehabilitasyon KulübüFotoğraf KulübüGastronomi KulübüGenç Kızılay KulübüGenç Yeryüzü Doktorları KulübüGenç Yeşilay Kulübüİlk Acil ve Yardım KulübüKadın Sağlığı KulübüKalite KulübüKanserle Yaşam ve Dayanışma KulübüKariyer ve Girişimcilik KulübüKısa Film ve Sinema KulübüKişisel Gelişim ve Psikoloji KulübüKültür, Sanat ve Edebiyat KulübüKuşağımızda Beslenme KulübüMüzik KulübüOdyoloji KulübüOrtopedik Protez ve Ortez KulübüSağlığın Renkleri Hemşirelik KulübüŞahsiyetten Medeniyete KulübüSinir Bilim KulübüSosyal Gelişim ve Sorumluluk KulübüSpor Birliği KulübüTıbDoSt KulübüTıp Öğrencileri Birliği KulübüTiyatro KulübüYaşlı Dostu Kulübü İlk Acil ve Yardım KulübüKulüp Başkanı: Sevim Duygu HırcaKulüp Başkanı İletişim:nhiracaduygu@gmail.comKulüp Danışman İsmi: Doç. Dr. Bahadır TaşlıdereKulüp Danışman İletişim: btaslidere@bezmialem.edu.trKulüp Amacı: İnsanların bir çoğu ilk yardım konusunda eksik veya hatalı bilgiye sahip ,bunun yanı sıra karşılaşılan herhangi bir acil durumda olaylara nasıl tepki verilmesi gerektiği ve olayın nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda tereddüte düşebiliyorlar. İlk ve acil yardım kulübü olarak hedefimiz vereceğimiz eğitimler, yapacağımız etkinlikler ile bu konudaki eksiklikleri gidermektir. Aynı zamanda özellikle okul öncesi çağındaki çocukları da bu konuda bilgilendirmek hedeflerimiz arasındadır. İlk yardım, arama kurtarma, olaylara yaklaşım gibi hastane öncesi karşılaşılabilecek acil durumlara yaklaşmayı ve yönetebilmeyi sizlere doğru ve eksiksiz bir şekilde aktarmayı amaçlıyoruz.Sosyal Medya: @bvuiay