![KISA FİLM VE SİNEMA KULÜBÜ.jpg](/sks/tr/PublishingImages/Sayfalar/ogrenci-kulupleri/kisa-film-ve-sinema-kulubu/KISA%20F%C4%B0LM%20VE%20S%C4%B0NEMA%20KUL%C3%9CB%C3%9C.jpg)
Kısa Film ve Sinema Kulübü
Kulüp Başkanı: Mehmet Emin Baltuk
Kulüp Başkanı İletişim: kisa.film@bezmialem.edu.tr
Kulüp Danışman İsmi: Öğr. Gör. Saadet Deniz
Kulüp Danışman İletişim: sdeniz@bezmialem.edu.tr
Kulüp Amacı: Sinemacılık alanlarına ilgi duyup, oluşturulan topluluk içerisinde, bu alanlar hakkında sahip olduğu bilgi ve birikimi, diğer insanlar ile paylaşıp pekiştirme konusunda gönüllü kişilerden oluşan; Eğlenceli, bilgilendirici ayrıca sanatsal kaygılar ve toplumumuzun sahip olduğu zararlı alışkanlıklar ya da davranışlar üzerine, en keskin ahlak normlarını kural edinerek, kamu spotu veya kısa filmler çekip, insanların beğenisine sunmak.
Sosyal Medya: @bvusinema